Skip to content
Home » Venusbet para yatırma ve çekme yöntemleri

Venusbet para yatırma ve çekme yöntemleri

Venusbet para yatırma ve çekme yöntemleri

Venusbet para yatırma ve çekme – Venusbet’te en önemli meselelerden biri bu işlemidir, tabıkı bu işlemleri yapmak çocuk oyuncağı olsa da bunu yapmak için önce hesabınızı doğrulamanız gerekir- ve biz de kılavuzumuzun bu bölümünde tam olarak bunu inceliyoruz.

Bir venus bet ödemesi talep etmeden önce, basit bir müşterini tanı (KYC) prosedürünü tamamlaman gerekir. Bu, kara para aklamayla mücadeleye ve müşteri güvenliğini artırmaya yardımcı olduğu için zorunludur ve zor kazanılan paranızın en güvenli ellerde olmasını sağlar.

Venusbet hesabınıza giriş yapın ve ‘hesap doğrulama’yı seçin. Aşağıdaki sarı başlık daha sonra ekranınızda belirecektir.

Manuel doğrulama

• ‘Kimliği doğrula’yı tıklayın.
• Kimlik’i seçin.
• Kimlik belgenizin ön ve arka yüzünün resimlerini yükleyin.
• ‘Gönder’i tıklayın.

Bu kadar! Şimdi ilk para çekme işlemini yapmadan önce hesabınızın doğrulanmasını bekleyin. Venusbet para yatırma ve para çekme sürenizi kısaltabileceğinizden ve kazancınızı alır almaz ödemeye devam edebileceğinizden emin olmak için kaydolurken hesabınızı PAN kullanarak doğrulamanızı öneririz.

Venusbet yatırma ve çekme yöntemleri

Banka havalesi
Youpaycoin
AllpayQr
Envoy Qr
Paygiga
Neropay
Atm/ Cep bank
Para çekme işlemleri
Ecopayz
Neropay
Papara
Jeton
Banka havalesi

Bilgileri iki kez kontrol etmeyi unutmayın. Kısıtlı ülkelerde, bonuslarda, para birimlerinde, para yatırma ve ödeme seçeneklerinde, dillerde, iletişim bilgilerinde yapılacak değişikliklere hazır olun.

Venusbet yatırma ve çekme

Venusbet’deki bahis sitelerine para yatırmanın en iyi yolu, daha çok çeşitli kartları olarak bilinen banka kartlarıdır. Venusbet, MasterCard, Visa ve banka havalesi dahil tüm popüler banka kartlarını kabul eder.

Banka kartlarına para yatırmak için Venus bet’te minimum depozito tutarının 20Tl olduğunu unutmayın.

Nasıl para yatıracağınıza dair adım adım bir kılavuz:

Venusbet hesabınıza giriş yapın
Sayfanın üstündeki “para yatır” ı tıklayın
Sağlanan alana e-posta adresinizi girin
“Onayla” yı tıklayın
istediğiniz para yatırma yöntemini seçin
İşleminizi onaylamak için “Öde”ye tıklayın

Venusbet’te gerçekten bir çocuk oyuncağı. Bunun nedeni, yalnızca Venusbet minimum para çekme miktarının düşük olması değil, aynı zamanda sürecin de çok basit olmasıdır. Türkiye’de başarılı bir Venus bet para çekme işlemi için kullandığınız bankacılık yönteminin depozito ile aynı olması gerektiğini unutmayın.

Venusbet’den Finansal işlem için 5 adımlı prosedürünüz:

Venusbet hesabınıza giriş yapın ve bankacılık bölümüne gidin. Ardından ‘çek’i seçin.

Seçeneklerden tercih ettiğiniz ödeme yöntemini seçin.

Ardından, çekmek istediğiniz tutarı seçin.

Seçilen ödeme yöntemi için talimatları izleyin. Bilgiler, seçtiğiniz bankacılık yöntemine bağlı olarak değişecektir.

Talebi onaylayın ve para çekme işleminiz altı saat içinde onaylanmalı ve fonlar derhal hesabınıza yatırılmalıdır. Para çekme yöntemine bağlı olarak, Venus bet ödeme süreniz onaydan itibaren 24 ila 48 saat arasında değişecektir.

Banka havalesi kullanarak Venusbet para çekme süresi genellikle diğer ödeme yöntemlerinden daha uzundur- genellikle 5 iş günüdür (bankanıza bağlı olarak). Ancak, bazı durumlarda bu süre 7 iş gününe kadar uzayabilir.

Venusbet para çekme süresinin belirtilen limitin ötesine geçebileceği istisnai durumlar da vardır. Bu genellikle bir cuma günü geç saatlerde para çekme talebinde bulunduğunuzda olur, yani bankanız sonraki pazartesi günü paranızı işlemeye başlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *